kopa-amerika-2021-messi-vstanoviv-bombardirskiy-rekord-v-istoriyi-zbirnoyi-argentini

Копа Амеріка-2021: Мессі встановив бомбардирський рекорд в історії збірної Аргентини

• 15870 переглядiв

КИЇВ. 15 червня. УНН. Збірна Аргентини провела стартовий поєдинок на Копа-Амеріка-2021. Суперником Мессі та компанії стала збірна Чилі, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Деталі

Матч завершився нічиєю 1:1. Рахунок був відкритий на 33-й хвилині зусиллями Ліонеля Мессі. Але аргентинці втратили перевагу на 57-й хвилині. Рятівником чилійців став Едуардо Варгаса, який зіграв на добиванні після нереалізованого Артуро Відалем пенальті.

Примітно, що Мессі забив 73-й гол в 145 матчах. В офіційних турнірах на рахунку 33-річного нападника 39 голів. Він встановив рекорд по забитих м'ячах в офіційних іграх, перевершивши досягнення Габріеля Батістути (виступав у збірній в 1991-2002 роки).