Перша перемога на ЄВРО-2020: Україна обіграла Північну Македонію

Київ  •  УНН

17 червня 2021, 14:37  •  23222 перегляди

КИЇВ. 17 червня. УНН. У другому турі збірна України перемогла команду Північної Македонії з рахунком 2:1 та покращила свої шанси на вихід до плей-офф, передає УНН із посиланням на УАФ.

Другим суперником синьо-жовтих на Євро-2020 стала північномакедонська збірна, яка в першому турі зазнала поразки від Австрії, тож конче потребувала очок, щоб зачепитися за шанс на участь в 1/8-й.

Цього разу до заявки команди Андрія Шевченка на гру не потрапили Зубков, який отримав травму в матчі з Нідерландами, а також Попов і Безус. У стартовому складі порівняно з дебютним поєдинком на турнірі, окрім Зубкова, був відсутній Сидорчук. Замість цих двох гравців із перших хвилин вийшли Шапаренко та Степаненко.

На початку зустрічі гра проходила переважно в середині поля, команди боролися за ініціативу. За відсутності лівого вінгера по всьому флангу діяв Миколенко, якому за ситуацією допомагали півзахисники, здебільшого Маліновський.

Досить швидко почала вимальовуватися перевага українців, які вже до 9-ї хвилини чотири рази завершували атаки небезпечними ударами. А на 11-й хвилині Яремчук вивалився майже сам на сам із Дімітрієвським, але вирішив замість удару викотити м’яч під удар Маліновському, і захисник перехопив передачу. Збірній Північної Македонії знадобилося чверть години, щоб створити щось суттєве попереду, і зрештою декілька вилазок суперників несли певну небезпеку.

Попри ці епізоди, синьо-жовті домінували і в середині тайму створили ще низку нагод відзначитися. Тричі на вістрі опинявся Ярмоленко, і на 29-й хвилині капітан після розіграшу кутового та передачі Караваєва забив свій 42-й гол у 96-му матчі за збірну. 1:0. Як і в поєдинку з Нідерландами, за декілька хвилин після Ярмоленка відзначився Яремчук. Роман реалізував вихід сам на сам із голкіпером, а гольову передачу йому віддав той-таки Ярмоленко.

Незадовго до перерви м’яч опинився у воротах Бущана, але Пандєв, який завдавав удару, перебував в офсайді. Загалом за першу 45-хвилинку збірна України фактично жодного разу не дала приводу сумніватися у своїй перевазі, повністю контролюючи гру. Із боку суперників мало місце чимало фолів, проте жовту картку отримав лише Шапаренко, який марно намагався заробити 11-метровий, і рефері визначив симуляцію.

На початку другої 45-хвилинки Північна Македонія створила свій перший момент, і Бущан продемонстрував відмінну реакцію, парирувавши удар Адемі. А за декілька хвилин Трайковський потужно пробив здалеку, Бущан перевів м’яч у поперечину, а під час боротьби за відскок Караваєв сфолив проти Пандєва. Арбітр призначив 11-метровий, Бущан парирув перший удар Аліоскі, але проти добивання був безсилий.

Додамо

У другому таймі балканська збірна значно краще контролювала м’яч, і синьо-жовтим довелося багато працювати в захисті. Утім, у штрафному Дімітрієвського моменти також виникали. І, як наслідок, після перегляду епізоду за допомогою VAR арбітр пересвідчився у грі суперника рукою під час штрафного у виконанні Маліновського та призначив пенальті. Однак Руслан з 11-метрового не зміг переграти голкіпера. Та зрештою переможний рахунок українці втримали. Доля путівки до плей-офф вирішуватиметься в останньому турі — у матчі синьо-жовтих із командою Австрії 21 червня в Бухаресті.

Нагадаємо

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію, присвячену матчу другого туру групового турніру Євро-2020 із командою Північної Македонії. Шевченко зазначив, що збірна Північної Македонії має характер і заслуговує на повагу. У першому турі на Євро-2020 українці поступилися нідерландцям (2:3), а македонці зазнали фіаско від австрійців.

Новини по темi

До кінця 2023 року 100% державних послуг перейдуть в онлайн - Мінцифри

17 червня 2021, 14:33  •  20663 перегляди
Купався і пішов під воду: у Покровську потонув 15-річний хлопець

17 червня 2021, 14:27  •  27544 перегляди
Справа Моргенштерна: позов до суду подала концертна організація - адвокат (уточнена)

17 червня 2021, 14:15  •  27112 перегляди
Політолог про саміт Путіна з Байденом: результатів немає, але для України це добре

17 червня 2021, 14:07  •  31430 перегляди
В Україні мешканці понад 19 тисяч сіл не мають централізованого водопостачання

17 червня 2021, 13:53  •  15288 перегляди
Нуланд назвала три сфери, де можлива співпраця США та Росії

17 червня 2021, 13:48  •  20983 перегляди
На подіумі будуть відомі досягненнями, а не формами: Victoria’s Secret відмовилась від "янголів"

17 червня 2021, 13:35  •  36429 перегляди
На Донеччині однорічний хлопчик випав із вікна

17 червня 2021, 13:16  •  23467 перегляди
У "Борисполі" ще досі шукають вибухівку. Поліція перевіряє всі літаки

17 червня 2021, 13:12  •  25586 перегляди

Спорт • 17 червня 2021, 14:37  •  23222 перегляди

До кінця 2023 року всі державні послуг перейдуть в онлайн. Про це в ефірі телеканалу Україна 24, заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає УНН.

Суспільство • 17 червня 2021, 14:33  •  20663 перегляди

У Покровську, Донецька область, потонув 15-річний хлопець. Відпочиваючі намагались його врятувати, але не змогли, передає УНН із посиланням на ГУ НП в Донецькій області.

Суспільство • 17 червня 2021, 14:27  •  27544 перегляди

Позов до СБУ, який надійшов до Окружного адміністративного суду Києва щодо внесення російського артиста Алішера Моргенштерна (Валєєва) до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, подала українська організаці “Kontramarka. ua”, яка мала організовувати концерт артиста в Україні. Про це кореспонденту УНН повідомив голова юридичної компанії “Пронін і партнери” Євген Пронін, до якого зверталися представники організації.

Суспільство • 17 червня 2021, 14:15  •  27112 перегляди

Зустріч президентів США Джо Байдена та РФ Володимира Путіна показав, що Вашингтон і Москва мають принципові розбіжності щодо теми України. Таку позицію в коментарі УНН висловив політолог Володимир Фесенко.

Політика • 17 червня 2021, 14:07  •  31430 перегляди

Майже півмільйона осіб з 19 тисяч сіл не мають централізованого водопостачання, не забезпечені питною водою належної якості та у достатній кількості. Про це свідчать результати аудиту ефективності виконання заходів Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року передає УНН із посиланням на Рахункову палату.

Суспільство • 17 червня 2021, 13:53  •  15288 перегляди

Заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд назвала конструктивним тон дискусій президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна в Женеві. Але досягнуті на саміті двох лідерів домовленості ще належить втілити в життя, попередила Нуланд, вона також назвала три сфери, де можлива співпраця Москви і Вашингтона, пише УНН.

Новини Світу • 17 червня 2021, 13:48  •  20983 перегляди

Компанія Victoria’s Secret відмовилася від супермоделей, які дефілювали з ангельськими крилами. Тепер на подіум виходитимуть жінки, які відомі своїми досягненнями, а не формами. Про це повідомив The New York Times, передає УНН.

Новини Світу • 17 червня 2021, 13:35  •  36429 перегляди

У Донецькій області однорічний хлопчик, який перебував вдома з матір’ю, бабусею та 7-річним братом, випав із вікна, передає УНН із посиланням на ГУ НП в Донецькій області.

Кримінал та НП • 17 червня 2021, 13:16  •  23467 перегляди

В аеропорту "Бориспіль" правоохоронці ще досі шукають вибухівку. Наразі перевіряють всі літаки, при цьому аеропорт працює в штатному режимі. Про це журналісту УНН повідомили в поліції Київської області.

Кримінал та НП • 17 червня 2021, 13:12  •  25586 перегляди