bryugge-rozgromiv-supernika-pered-poyedinkom-ligi-yevropi-z-dinamo

"Брюгге" розгромив суперника перед поєдинком Ліги Європи з "Динамо"

• 11750 переглядiв

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Суперник "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи – бельгійський "Брюгге", провів черговий поєдинок у національному чемпіонаті, передає УНН з посиланням на сайт "біло-синіх".

Що відомо

У рамках 27-го туру підопічні Філіпа Клемана вдома обіграли “Велен”, який у турнірній таблиці іде на 8-му місці, з рахунком 3:0, тим самим збільшили відрив від другого місця.

З перших хвилин “Брюгге” контролював хід поєдинку, домінуючи на полі та забезпечив собі комфортну перевагу у два м’ячі вже у першому таймі. Голи забивали Ван дер Бремпт та Вормер з пенальті.

На відміну від першого тайму, другу половину зустрічі “Брюгге” розпочав не так швидко та динамічно. Але, незважаючи на це, у другому таймі у суперника “динамівців” було вдосталь моментів, втім, втілити їх у забитий м’яч протягом довгого часу не вдавалося. Лише у компенсований час Маті вдався чудовий за красою та влучністю удар, яким він і встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що у цьому матчі, як і у попередньому поєдинку проти “Динамо” у Києві, діями команди керував тренер “Брюгге” U-23 Рік Де Міл, адже у головного наставника — Філіпа Клемана було виявлено коронавірус. З цієї ж причини у матчі не брали участі футболісти Денсвіл, Мітровіч та Ванакен. Крім того, досі проблеми зі здоров’ям у найкращого бомбардира команди Ланга.

Зауважимо, наразі “Брюгге” випереджає свого найближчого переслідувача “Антверпен” на 15 очок. Також “Брюгге” провів на одну гру менше.

Наступний матч у чемпіонаті Бельгії “Брюгге” проведе 28 лютого на виїзді проти “Гента”. А кількома днями раніше, а саме 25-го лютого, підопічні Філіпа Клемана прийматимуть “Динамо” у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на стадіоні “Ян Брейдел”, що у місті Брюгге.