lider-nkhl-zaznav-rozgromnoyi-porazki-v-matchi-regulyarnogo-chempionatu

Лідер НХЛ зазнав розгромної поразки в матчі регулярного чемпіонату

• 16072 переглядiв

КИЇВ. 24 лютого. УНН. В рамках регулярного чемпіонату НХЛ відбулися вісім поєдинків в одному з яких лідер першості "Торонто Мейпл Ліфс" приймав "Калгарі Флеймс", передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Гра закінчилася на користь гостей, які не пропустили жодної шайби за поєдинок — 0:3.

Шайби у “Калгарі” забивали Сем Беннетт, Меттью Ткачук і Шон Монахен. У воротах “Мейпл Ліфс” зіграв Майкл Хатчінсон, який зробив 29 сейвів. Про його участь у грі було оголошено за 30 хвилин до стартового вкидання, оскільки голкіпер Фредерік Андерсен вибув через травму нижньої частини тіла.

Примітно, що воротар Давид Риттих зробив 34 сейви і допоміг “Калгарі” перервати серію з трьох поразок.

“Торонто” попри 6-ту поразку в сезоні одноосібно лідирує в турнірній таблиці — 30 очок проти 26-ти у найближчого переслідувача “Флориди”.