$41.590.00
47.080.00

Ворог атакував Дніпропетровщину з важкої артилерії: є влучання

Київ • УНН

 • 1548921 перегляди

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Одразу два райони Дніпропетровщини тероризував вночі у четвер ворог: Нікопольський та Синельниківський. Є влучання у приватні домоволодіння, школу та ЛЕП. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА, Сергій Лисак, пише УНН.

Ворог атакував Дніпропетровщину з важкої артилерії: є влучання

Деталі

У Нікольському районі ворог двічі цілив по Червоногригорівській громаді. Застосовував важку артилерію. Випустив понад півтора десятка снарядів.

Як наслідок, пошкоджені 4 приватні будинки. Зачепило й мережі одного з транспортних підприємств і лінії електропередач. А ще – одну зі шкіл. У ній посипалися вікна та понівечило стіни.

По освітньому закладу агресор вгатив і у Покровській громаді Синельниківщини. Він частково зруйнований.

Місцеві жителі не постраждали. 

Нагадаємо

Протягом ночі середи агресор тричі обстрілював Нікопольський район Дніпропетровської області. Гатив із важкої артилерії.

Brent
$61.56
Bitcoin
$96,270.20
S&P 500
$5,687.46
Tesla
$290.87
Газ TTF
$33.08
Золото
$3,241.25
Ethereum
$1,840.87